ბრიტანეთის საბჭოს პროექტის Creative Spark-ის კონფერენცია
14 ივლისს ბრიტანეთის საბჭოს Creative Spark პროექტის ფარგლებში, პროექტში მონაწილე პარტნიორ უნივერსიტეტებს და კომპანიებს შორის, ჩატარდა საერთაშორისო კონფერენცია, რომელიც ბრიტანეთსა და საქართველოს შორის ცოდნის და გამოცდილების გაზიარებას ემსახურებოდა პროექტის სხვადახვა პროგრამების შესახებ კერძოდ: STEAMLab და UPstart.
კონფერენციაში სეუს-თან ერთად მონაწილეობა მიიღეს ბირმინგემის უნივერისტემა, ქუთაისის აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტემა და თბილისის სახელმწიფო სამხატვრო აკადემიამ და ბრიტანულმა კომპანიამ Advantage Creative.
შეხვედრის ფარგლებში განხილულ იქნა არსებული პროექტების მნიშვნელობა და მიღწეული შედეგები და დაიგეგმა სამომავლო პროექტები, რომლებიც დაეხმარება ჩართულ მხარეებს ბიზნეს ინკუბატორების და სამეწარმეო პროგრამების განვითარებაში.

A CONFERENCE OF CREATIVE SPARK PROJECT BY BRITISH COUNCIL
On 14 July, as part of the British Council Creative Spark project, an international conference was held between the partner universities and companies participating in the project to share knowledge and experience between the UK and Georgia on various project programs, namely: STEAMLab and UPstart.
Apart from SEU the conference was attended by , Birmingham University (UK), Kutaisi Akaki Tsereteli State University (GEO) and Tbilisi State Academy of Arts.(GEO) And the British company Advantage Creative.
During the meeting, partners discussed the importance of existing projects and the outcomes  achieved planned the future projects that will serve  assisting stakeholders in developing business incubators and entrepreneurial programs.