ჰაკათონი სტუდენტებისათვის
ჰაკათონის ფარგლებში, მონაწილეები გაიგებენ, თუ როგორ იმუშაონ პროდუქტზე და როგორ შექმნან პირველი პროტოტიპი.
ჰაკათონის მთავარი მიზანია, რომ მონაწილე გუნდებმა შეძლონ ბიზნესისა და ხელოვნების ურთიერთდაკავშირება და პროდუქტის სახით ვებ/მობილური აპლიკაციის შექმნა.
ჰაკათონი გაიმართება ბრიტანეთის საბჭოს პროგრამის ,,შემოქმედებითი ნაპერწკალი: სამეწარმეო განათლების პროგრამა უმაღლესი სასწავლებლებისთვის “ფარგლებში აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტეტის, თბილისის სახელმწიფო სამხატვრო აკადემიისა და საქართველოს ეროვნული უნივერსიტეტის SEU  თანამშრომლობით.
შემოგვიერთდით ჰაკათონზე და აქციეთ თქვენი ბიზნეს იდეა ხელშესახებ პროდუქტად.
დრო: 11:00-14:00 საათი.
ვის შეუძლია მონაწილეობის მიღება?
სტუდენტს ან კურსდამთავრებულს ერთ-ერთი შემდეგი უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულებიდან: აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, თბილისის სახელმწიფო სამხატვრო აკადემია, საქართველოს ეროვნული უნივერსიტეტი SEU.

On June 23-24, Georgian National University SEU will host the hackathon.
Within the hackathon participants will learn how to work on the product and how to develop its first prototype.
The main goal of the hackathon is to allow the participating teams to connect business and art and to create both web and mobile applications of the product.
The hackathon will be held in partnership with Akaki Tsereteli State University, Tbilisi State Academy of Arts and Georgian National University SEU as part of the British Council Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme.
Turn your idea into a product.
Time: 11:00 am. - 14:00 p.m.
Eligibility criteria for participation:
To be a student or graduate from one of the following higher education institutions: Akaki Tsereteli State University, Tbilisi State Academy of Arts, Georgian National University SEU.