SEU – მ უმასპინძლა ონლაინ მასტერკლასს თემაზე – რას ნიშნავს იყო სტარტაპერი
2 თებერვალს, SEU-სა და ბრიტანეთის საბჭოს პროგრამის “შემოქმედებითი ნაპერწკალი: სამეწარმეო განათლების პროგრამა უმაღლესი სასწავლებლებისთვის“ ფარგლებში, ჩატარდა პირველი ონლაინ მასტერკლასი თემაზე: რას ნიშნავს იყო სტარტაპერი.
სპიკერი: დავით ჩეჩელაშვილი, სერიული ანტრეპრენერი, Xpand-ის ვიცე – პრეზიდენტი. მას 1999 წლიდან რამდენიმე სტრატეგიული და ბიზნესის განვითარებაზე პასუხისმგებელი პოზიცია უკავია უმაღლესი ტექნოლოგიების მწარმოებელ საწარმოებში. მისი გამოცდილება ეფუძნება უმთავრესად ისეთი დისციპლინების ცოდნას, როგორებიცაა: იმერსიული ვიზუალიზაცია, VR/AR, 3D სტერეოსისტემები და მათი დანერგვა როგორც მარკეტინგულ ინდუსტრიებში, ისე საგანმანათლებლო სფეროებში.

VIRTUAL MASTERCLASS WITH THE THEME OF “WHAT IT MEANS TO BE A START-UPER”
In the context of Georgian National University SEU and the British Council Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme, the first virtual masterclass with the theme of “What it Means to be a Start-uper” was held on February 2.
Speaker: Davit Chechelashvili, Serial Entrepreneur and Vice President of Xpand. Since 1999, he has held several strategic and business development positions in high-tech manufacturing enterprises. His experience is based mainly on the knowledge in such disciplines as immersive visualization, VR / AR, 3D stereos and their introduction in both marketing and educational industries.
Davit helped the students participating in the program to get better acquainted with the field of startups and entrepreneurship.